Ankara'da evinizi ve ailenizi aratmayacak özelliklerde deneyimli kadrosu, ATATÜRK ilke ve ınkılaplarına bağlı yaşam tarzıyla özgün bir yurt için tercihiniz ÖZEL EVİN ERKEK ÖĞRENCİ YURDU ...


ÖZEL EVİN ERKEK ÖĞRENCİ YURDU ile kendinizi modern ,konforlu ve sıcak bir ortamda hissedeceksiniz...

Zemin etüdleri yapılmış güvenilir ve sağlam binasıyla, yeni eğitim ve ögretim yılında ÖZEL EVİN ERKEK ÖĞRENCİ YURDU sizlere ailenizden uzak geçecek zamaninizda kendi eviniz kadar sıcak bir ortam sunacatır. Yemek ihtiyacınızı yemekhanemizde; sabah kahvaltı, aksam lezzetli ve temiz yemeklerimizle karsilayabilirsiniz.
Günlük oda temizligi, günlük banyo ve tuvalet temizligi deneyimli personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Çamasir yikama tasasını taşımadan evinizin sicakligini bizde bulacaksaniz. 1-2-3-4 ve 6 kisilik odalarda, yaylı yatak, ahsap mobilya, komidin, çalışma masası, huzurlu ve güvenli bir ortam konforunu yasayacaksiniz. Yurdumuz tarafından verilen nevresim takımları personelimiz tarafından değiştirilmektedir.

Her dairede anons sistemi ve telefon bulunmaktadır. Ayrıca odalarda bilgisayar televizyon bulundurma olanağı.

24 saat sıcak su ve kafeterya hizmeti
Otomatik ve yeni teknoloji ev aletleri ile temizlik ve ütü imkanı.

Yangın söndürme
Gaz alarmı
Kamera sistemleri ile güvenlikyurdumuzun günlük hizmetlerindendir .

Odalarda SINIRSIZ ADSL internet baglantisi ile dünyaya her zaman bagli kalabilir ve bilgi ihtiyaciniza göre her an kullanabilirsiniz.
   
© Copyright T.C M.E.B ÖZEL EVİN ERKEK ÖĞRENCİ YURDU 2008
   
   
  anasayfa | hakkimizda | hizmetlerimiz | odalarimiz | galeri | iletisim